Menu

0

0.00€

Firmast

Meie tegevusalaks on kasutatud varuosade tarnimine ja müük. Klientideks on nii autoesindused, autotöökojad kui ka eraisikud Eestis ja mujal. Oleme spetsialiseerunud eelkõige Audi, Bmw, Mercedes-Benz mudelite varuosadele – tuledele, keredetailidele, mootoritele ja nende osadele, käigukastidele, veermikule, elektroonikale ning turvavarustusele. Omame laos pidevalt üle 1500 eelnimetatud automargi varuosa. Laos mitteolevatele, ka teiste autotootjate mudelite varuosadele, pakume välja hinna ja tarnetähtaja. Võtame vastu kuni 10 aasta vanuste automudelite varuosade tellimusi. Tellida ei ole võimalik üksiktellimusena väikseid ja suhteliselt odavaid varuosi, kuna nende müügitulu üldjuhul ei kata tarnekulusid. Kasutatud varuosade puhul kujuneb nende hind saadavuse ja varuosa seisukorra põhjal. Kvaliteedi määramiseks oleme müüdavad varuosad kvalifitseerinud järgnevalt :

  1. Kasutatud varuosa – ei vaja mingit lisa ettevalmistust
  2. Kasutatud varuosa – vajab 0,5 – 1 tunnist ettevalmistust
  3. Kasutatud varuosa – saab kasutada, kuid vajab üle 1 tunni ettevalmistust

Paljude osade tegelik korrasolek/seisukord, tuleb ilmsiks alles autole monteerituna. Nendele osadele anname kokkuleppel ostjaga paigaldusgarantii, eelnevalt kokkulepitud tingimustel.

Inkara OÜ ei vastuta valede paigaldusmeetodite kasutamisest põhjustatud rikete eest!

Ootame päringuid ja küsimusi telefonil +372 58 33 99 44 või e-postile info@varuosaproff.ee , osaproff@gmail.com.
Tööpäeviti vastame päringutele 24h jooksul.

Juriidilistest isikutest püsiklientidele pakume võimalust tasuda vastavalt kokkulepitud maksetähtajale.

Tallinna piires pakume suurematele detailidele kohaletoomist. Üle Eesti ja väljapoole Eestit saadame vastavalt kokkuleppele ostjaga.

Ostes kasutatud originaalvaruosa, taastad oma sõiduki nii nagu tootja on selle kunagi valmistanud. Oluline on ka taaskasutusest tulenev väiksem keskkonna saastamine ja head suhted rahakotiga.

Soovid saada kõige odavamat hinda?
Saada kinnitatud konkurendi pakkumine ja võimalusel teeme parema pakkumise.

Lugupidamisega, 
Indrek Saluveer